Finanční pomoc

Abychom mohli pokračovat ve své práci, potřebujeme Vaši finanční pomoc! Vaše dary jsou odečitatelné z daní ve smyslu zákona č. 248/95 Sb. o obecně prospěšných společnostech.

Způsoby finanční pomoci Aniteře o.p.s.:

Sponzorský dar na základě smlouvy

Přejete-li si uzavřít o Vašem sponzorském daru smlouvu nebo projednat detaily spolupráce, kontaktujte, prosím přímo koordinátorku - kontakty.

Příspěvek převodem nebo vkladem na účet v ČSOB

Příspěvky můžete posílat na transpatentní účet Anitera o.p.s. vedený v Raiffeisenbank. Další informace najdete v sekci kontakty a číslo účtu.

Příspěvkem na mezinárodní účet PayPal

Pokud máte zřízen účet u internetové platební brány PayPal.com, můžete nám peníze převést jednoduchým způsobem na internetu.

Hmotným darem nebo službami

Lze sponzorovat i tím, že nám poskytnete Vaše výrobky nebo služby. Pokud Vás napadlo, co byste pro nás mohli udělat, prosíme, kontaktujte nás.

Využitím našich doplňkových služeb

Máme v plánu zaregistrování několika živnostenských listů na doplňkovou činnosti. Výdělky doplňkové činností zůstávají ve společnosti pro další rozvoj našich obecně prospěšných služeb. Jakmile bude k dispozici konkrétní nabídka služeb, najdete ji zde. Majitelům firem nabízíme možnost placeného umístění reklamy na našem webu.

Zasláním dárcovské SMS z Vašeho mobilu

Připravujeme

Finanční pomoc ale není to jediné - přesvědčte se, že pomoci může opravdu každý.

  ©2009 Web design:
www.preklady-korektury-webdesign.cz

©2009 Obsah:
Anitera o.p.s.

Všechna práva vyhrazena.