Hledáme pomocníky

Fungování Anitery o.p.s. do značné míry závisí na "lidech okolo". Jsou to povětšinou dobrovolní, případně i profesionální, spolupracovníci, na něž se můžeme obrátit, když je třeba. Pokud tedy máte možnosti nebo zkušenosti potřebné pro níže uvedené práce a chcete se stát součástí naší velké aniterácké rodiny, určitě se nám ozvěte!

Kontaktujte nás:

  • Ekonomika a Fundraising - plánování, rozpočty, psaní grantů, akvizice apod.

  • Překladatelství - především z AJ ale i ostatních jazyky

  • Monitoring tisku - dobrovolníci s přístupem na internet a ochotou pracovat cca 4-5 hodin měsíčně, vyhledávání informací, kromě běžné práce na PC speciální znalosti netřeba

Chcete dělat něco jiného?

Můžete se nám ozvat i s Vašim vlastním nápadem!

Určitě budeme potřebovat lidičky ochotné pomoci nám s prezentacemi po celé republice - od zajištění stánku na výstavě psů po rozdávání letáků. Také fotografy a kameramany potřebujeme všude a pořád. Možná byste nám mohli vyřídit umístění sbírkové kasičky ve Vašem městě až na to přijde čas. Možná máme někde poblíž klienta, který občas potřebuje auto a řidiče, když nám chce pomoci s prezentací.

DEJTE O SOBĚ VĚDĚT! I když pro Vás nebudeme mít práci hned, možná za pár měsíců sehrajete klíčovou roli při nějaké akci!

  ©2009 Web design:
www.preklady-korektury-webdesign.cz

©2009 Obsah:
Anitera o.p.s.

Všechna práva vyhrazena.