S kým budete spolupracovat?

Ve vedení organizace jsme si rozdělily role a to se odráží i na způsobu, jakým kdo z nás pomáhá studentům. Prosíme, abyste to respektovali a předem si na této stránce zjistili, koho nejlépe kontaktovat s určitým požadavkem, kdy a jak.

Snažíme se pomáhat ze všech sil, ale i tak počítejte s tím, že jste na konci seznamu, protože máme spousty jiných neodkladných povinností. Konzultace provádíme ve svém "volném" čase, takže proto ty restrikce.

Michaela Freeman

Teorie, metodika, koordinace pomoci studentům

Kontakt:
Michaela Freeman
mobil: 605-113-327
e-mail: michaela@michaela-freeman.com
skype: michaelafree
možnost osobní návštěvy po dohodě:
Kodaňská 81/4
101 00 Praha 10 – Vršovice

Typ pomoci: Míša je Vaším styčným bodem a pokud nevíte na koho se přesně obrátit, začněte u ní, protože „má na starosti studenty“. Může Vám pomoci s výběrem tématu, vysvětlením nejasností v oboru, terminologii a vůbec Vám ráda sdělí, co ví. Míša má na starosti také pomoc při sestavení dotazníků, ale už ne jejich distribuci, to zajišťuje Věra. Po dokončení akcí či kurzů Vám napíše posudek, jinak u praxe Vám ho musí napsat ten, u koho jste byli na praxi, případně požádejte o razítko Věru. Po dokončení Vaší práce jí můžete Míše zaslat ke komentáři, než ji pošlete do světa – neradi bychom, aby kolovalo víc nepřesností o animoterapii, než dosud.

Čas a způsob: Míša pracuje z domova a prakticky pořád včetně víkendů a svátků, takže není problém jí odchytit během dne nebo i večer večer je to lepší, spíš tak po 22:00 cca do půlnoci. Může se ale stát, že je uprostřed práce na něčem, co vyžaduje soustředění nebo je to neodkladné, takže je potřeba to respektovat. Nejlepší je komunikace Skypem (viz níže), který má ale pořád „online“ takže to ještě neznamená, že zrovna je u počítače – ideálně nejdřív chatem zjistěte, jestli má možnost se Vám věnovat.

Věra Wohlrathová

Kontakty, koordinace týmů, administrativa, organizace kurzů (přihlášky, platby atd.)

Kontakt:
mobil: 603-374-536
e-mail: info@canisterapie.cz (odpověď obvykle do druhého dne)
adresa pro veškeré zásilky týkající se canisterapie:
Věra Wohlrathová
Vavřenova 1440/2
142 00 Praha 4

Typ pomoci: Věra je naší hlavní koordinátorkou a co do administrativních věcí, jako jsou přihlášky na kurzy apod. se obracejte na ni. Má také k dispozici aktuální kontakty na týmy a dobrý přehled o tom, kdo co dělá a co je nového, takže s žádostmi o možnosti praxe také na ni. Věra zajišťuje elektronické rozeslání dotazníků, pokud je máte ve vytištěné podobě, můžete je takto rozdat na akcích osobně, ale rozesílat je nebudeme, to bohužel nezvládáme časově.

Čas a způsob: Věra chodí do běžného zaměstnání a během dne je na telefonu, ale pokud zrovna dělá něco neodkladného, tak mobil nebere. Kontaktujte ji nejlépe e-mailem, během dne a navečer i telefonem cca do 20 hod. Večer bývá naopak na počítači doma, kde je na Skypu a e-mailu. O víkendech jezdí často na akce, takže pokud možno nekontaktovat.

 

  ©2009 Web design:
www.preklady-korektury-webdesign.cz

©2009 Obsah:
Anitera o.p.s.

Všechna práva vyhrazena.