Informace pro uživatele tohoto webu
Prohlášení technického správce

Kontakt na technického správce webu

Na Vaše stížnosti, přání a nápady jak ohledně technických záležitostí, tak ohledně obsahu odpoví:
Michaela Freeman

tel: 605-113-327 (volat můžete kdykoli od poledne do půlnoci)
e-mail: webmaster@michaela-freeman.com

Historie

Tento web je navazuje na dlouhou historii webstránek společnosti Pomocné tlapky o.p.s. Již v roce 2001 jsem vytvořila první web Pomocných tlapek, který pojednával jak o asistenčních psech, tak o canisterapii. Veškeré informace o asistenčních psech stále najdete na adrese www.pomocnetlapky.cz

V roce 2007 jsme pro canisterapeutickou sekci Pomocných tlapek vytvořili nový samostatný web na adrese www.canisterapie.cz, který vznikl kompletní rekonstrukcí informací o canisterapii a rozšíření do podoby samostatného webu.

V roce 2008 vznikla společnost Anitera o.p.s., která od počátku roku 2009 převzala od Pomocných tlapek péči o canisterapeutické týmy. V té době jsme přesunuli více jak 80% obsahu původního webu na nové adresy www.anitera.cz a www.animoterapie.cz, protože naše služby se současně rozšířily i na práci s ostatními typy zvířat. Původní adresa www.canisterapie.cz zůstala Pomocným tlapkám, kde prezentují své canisterapeutické aktivity.

Poděkování

Chtěla bych proto poděkovat všem, kteří se na tvorbě těchto stránek podíleli. Svým kolegům děkuji za trpělivost, sponzorům za přízeň a za pomoc všem všímavým uživatelům, kteří mne upozorňují na nedostatky.

Díky Vám všem má tento web ke dni svého spuštění víc jak 280 stránek! Já jen doufám, že se mi v nich neztratíte a najdete přesně to, co Vás zajímá. A pokud ne, ozvěte se! My chceme vědět, co Vás zajímá, abychom web mohli dál zlepšovat.

Přeji hezké surfování,
Michaela Freeman

  ©2009 Web design:
www.preklady-korektury-webdesign.cz

©2009 Obsah:
Anitera o.p.s.

Všechna práva vyhrazena.