Pomoci může každý

Za úspěchem Anitera stojí lidé, kteří tvoří velkou síť profesionálů a dobrovolníků. Ale i taková skupina šikovných lidí by nemohla fungovat bez patřičného "zázemí", které v našem případě tvoří na jedné straně sponzoři a na straně druhé veřejnost - tedy i Vy.

Pro nás je důležitý každý člověk, který o nás ví a naši práci podporuje. Pokud máte pocit, že charitu mohou dělat jen ti opravdu bohatí, rádi Vám dokážeme, že aktivně se můžete zapojit do pomoci i bez peněz.

Pomoc, která Vás nic nestojí

  • Seznamte se důkladně s našimi strýnkami a zkuste si toho co nejvíce zapamatovat, abyste mohli lidem povědět o tom kdo jsme a co děláme.

  • Zapište si základní informace o nás (adresu, kontakty, webovou adresu a číslo účtu) někam kde je neztratíte - myslete na nás, když mluvíte s lidmi kolem a mějte tyto informace po ruce.

  • Máte-li svého pejska, kterého venčíte a potkáváte při tom další pejskaře, zaveďte řeč na Aniteru, povězte jim, co víte, doporučte, aby navštívili naše webstránky atd.

  • Objednejte si náš Občasník, který je ve formě e-mailu zdarma - více zde

  • Dejte o nás vědět svým známým, pošlete jim nezávaznou zprávu o tom, že jste navštívili naše webstránky a doporučte jim totéž.

  • Promluvte si o Aniteře s kolegy v práci nebo ve škole a zkuste navrhnout, abyste společně přispívali na naši činnost - když dá každý pár drobných, je z toho pěkná hromádka. Více v sekci číslo účtu a platby.

  • Pokud jste majitelem nebo provozovatelem webstránek, ať už zaměřených na psy nebo jinak, můžete nám pomoci s propagací. Zde najdete výběr bannerů a předem formulovaných odkazů, které si můžete stáhnout a umístit na Vašich stránkách.

Další možnosti pomoci

Nezapomeňte si přečíst i další stránky této sekce, protože možnosti tím ještě nekončí:

Všem, kteří nám již pomohli moc děkujeme!

  ©2009 Web design:
www.preklady-korektury-webdesign.cz

©2009 Obsah:
Anitera o.p.s.

Všechna práva vyhrazena.